FAQ

Każdy z 5 modeli z jednym kamieniem szlachetnym ma stałą cenę i wynosi ona 1590 zł. Jeśli w modelach M1, M2, M3 lub M4 zrezygnują Państwo z kamienia cena wyniesie 1480 zł.

Tak, bardzo prosimy o napisanie do nas maila, będziemy rozpatrywać indywidualnie co może zmieścić się na pierścionku.

Pierścionek z dwoma kamieniami kosztuje 1700 zł. Każdy dodatkowy kamień podnosi cenę o 110 zł. Maksymalnie możemy wprawić 3 kamienie w modelach M1, M2, M3 i M4. W modelu M5 jest miejsce tylko na jeden kamień.

Najlepszym sposobem jest zmierzenie średnicy pierścionka, który obdarowywana mama już nosi. Nie linijką, a suwmiarką w kilku płaszczyznach i uśrednienie tego rozmiaru da gwarancję, że pierścionek będzie dobrze dobrany. Jeżeli mamy możliwość zabrania takiego pierścionka na kilka godzin, to można go zmierzyć specjalną miarką lub ryglem u złotnika, jubilera lub w sklepie z wyrobami jubilerskimi.

Wszelkie mierzenia sznureczkami, tasiemkami niestety nie dadzą dokładnego i poprawnego rozmiaru.

Wszyscy klienci mają gwarancję, że jednorazowa zmiana rozmiaru pierścionka w zakresie +2/-2 jest bezpłatna i zawiera się w jego cenie.

Bezpłatnie zmienimy rozmiar w zakresie +2/-2, każda następna zmiana będzie już płatna od 50 zł do 100 zł w zależności od wzoru pierścionka. Proszę nie przejmować się faktem oprawionych kamieni – potrafimy zmieniać rozmiary wszystkich naszych pierścionków.

Złoto jest próby 585, na życzenie możemy wykonać pierścionek z próby 750, cena będzie wtedy wyliczana indywidualnie. Rekomendujemy jednak złoto próby 585.

Oczywiście, że tak.

Modele M1, M2, M3, M4 mają ok 2,5 mm szerokości. Model M5 jest półokrągły w przekroju i bliżej mu do 2,2 mm. Jednak proszę pamiętać, że każdy pierścionek wykonujemy ręcznie, nie są to odlewy i wszelkie upodobania i sugestie dotyczące ostatecznego wyglądu ustalamy z Państwem indywidualnie.

Tak, pierścionki są robione ręcznie z największą starannością, rozmiary wykonujemy bardzo dokładnie. Nie jest to maszynowa produkcja. Pierścionki powstają w pracowni Andrzeja Bielaka w Krakowie.

Pomysł z wagą, to metafora wagi urodzeniowej dziecka, trudno żeby wykonać 3,5 kg złoty pierścionek. Przyjęliśmy, że jeśli dziecko ważyło 4300 g, to pierścionek wykonamy dokładnie o wadze 4,3g. Oczywiście można zamówić pierścionek nie spełniający tego kryterium i dobór proporcji uzgodnić indywidualnie, najczęściej my decydujemy o finalnej wadze, tak by odpowiadała proporcjom, danemu modelowi i wybranemu rozmiarowi.

Każdy pierścionek robimy na indywidualne zamówienie, kierując się dodatkowo aspektem ściśle określonej wagi i w znacznej mierze nieregularnymi kształtami, należy traktować pierścionki ze strony nie jako modele, a inspiracje. Pierścionek wykonany na zamówienie Klienta, jeśli będzie odbiegał np ze względu na wagę od proporcji pierścionka wybranego wzoru z pewnością o tym poinformujemy i uzgodnimy jak zrobić go najlepiej i najpiękniej.

Oczywiście, że tak. Każdy pierścionek pakujemy w ozdobne pudełko z logo firmy, do tego będzie dołączona wizytówka od Andrzeja Bielaka, a także stosowny certyfikat dla brylantów.

Pierścionki zamówić można na tej stronie poprzez specjalny formularz, po jego wysłaniu napiszemy do Państwa maila z potwierdzeniem, że zamówienie wpłynęło i poprosimy o przelanie należności za pierścionek. Można też zamówić go osobiście u jednego z 11 przedstawicieli firmy Andrzej Bielak Inne Obrączki, ich lista znajduje się tutaj

Oczywiście, że tak. Szczegóły zamówienia omawiamy indywidualnie drogą mailową.

Jeśli Klient decyduje się na konkretny model ze strony, wypełnia znajdujący się na stronie formularz, wybiera rozmiar, metal, fakturę, teksty graweru, rodzaj kamienia itd. Następnie na maila przychodzi potwierdzenie złożenia zamówienia – jest to jednoznaczne z akceptacją regulaminu, na podany w mailu numer konta prosimy o przelanie należności za pierścionek podając numer zamówienia w tytule. Następnie wysyłamy drogą mailową projekt w PDF do zaakceptowania ułożenia grawerów. Prosimy aby na tym etapie dokładnie sprawdzić czy nie ma błędów, po zatwierdzeniu projektu nie ma możliwości wprowadzania żadnych zmian. Gotowy pierścionek fotografujemy i wysyłamy zdjęcia na maila do klienta, a po akceptacji wyglądu pierścionka wysyłamy bezpośrednio do klienta na nasz koszt firmą kurierską lub do któregoś z punktu odbioru u przedstawiciela firmy Andrzej Bielak Inne Obrączki.

Tak, w cenie pierścionka jest ozdobne pudełko. Koszt wysyłki na terenie Polski to 20 zł.

Gwarancja jest dożywotnia, pierścionek odświeżamy na życzenie w dowolnym momencie. Możemy też do istniejącego dograwerować nowe dane, pod warunkiem, że jest na to miejsce.

Pierścionki są wykonywane na indywidualne zamówienie, zatem czas oczekiwania będzie zależał od okresu kiedy zamówienie zostało złożone. W okresie od kwietnia do września wynosić może do 4 tygodni, w okresie od października do marca wynosić może do 2 tygodni. Za każdym razem informujemy Państwa o terminie realizacji w mailu po wysłaniu formularza. Jeśli jest taka nagła potrzeba, potrafimy działać też bardzo szybko 😉 np. przed powrotem Mamy i dziecka z porodówki.

Tak, oczywiście. Jeśli mają Państwo problem z wyborem konkretnego modelu, a przede wszystkim nie znacie rozmiaru – można zamówić voucher. Przygotujemy pięknie zaprojektowany i spersonalizowany voucher, który będą mogli Państwo podarować.

Niestety nie ma takiej możliwości. Biżuteria wykonywana na zamówienie nie podlega zwrotom ani wymianie. Zawsze dbamy o to, aby pierścionek spełnił Państwa oczekiwania, zatem na pewno wspólnie wypracujemy to, jak ma wyglądać.

Najlepiej kontaktować się z Marią Bielak, córką twórcy pierścionków. Można dzwonić pod numerem: 607 62 73 64 lub napisać maila: maria@inneobraczki.pl

Nasza strona używa cookies.