idea:Pierścionek
dla mamy to
pomysł na piękną
pamiątkę na całe
życie.

Pomysł na pierścionek zrodził się w głowie Andrzeja Bielaka. Od 1978 r. projektuje biżuterię, uczestniczył w ponad 100 wystawach i konkursach – wielokrotnie był nagradzany, jest Mistrzem Złotnictwa, Złotnikiem Roku 2011, jest też twórcą Innych Obrączek, które od ponad 15 lat pieczętują miłość wielu par w Polsce i na świecie.

Inne Obrączki Mama to piękny pomysł na prezent, który można podarować młodej, ale też dojrzałej Mamie, np. od dorosłych już dzieci. Kolekcja obejmuje 5 modeli pierścionków ze złota próby 585, które dowolnie można spersonalizować. Oprawiamy w nich kamienie szlachetne, ale zawsze na gładko, tak żeby były wygodne w noszeniu i nie zarysowały delikatnej skóry dziecka. Można zdecydować, żeby pierścionek miał postać obrączki i nie oprawiać żadnego kamienia lub wprawić jeden, dwa lub trzy. Na pierścionku można umieścić personalizowany grawer np. imię, datę urodzenia, godzinę, wagę urodzeniową, długość ciała, ale też symbole: serduszka, znaku nieskończoności, fragment zapisu KTG z okresu ciąży i wiele, wiele innych.
Co wyróżnia ten pierścionek to fakt, że waga pierścionka jest równa wadze urodzeniowej dziecka wyrażona w gramach, np gdy dziecko ważyło 3,7 kg – pierścionek waży dokładnie 3,7 g.

Pomysł z wagą, to metafora wagi urodzeniowej dziecka, trudno żeby wykonać 3,7 kg złoty pierścionek. Ze względów technologicznych pierścionek, aby odpowiadał konkretnemu modelowi nie może ważyć więcej niż 4,5 g, a także mniej niż 2,5 g. Oczywiście można zamówić pierścionek nie spełniający tego kryterium i dobór proporcji uzgodnić indywidualnie, np. w sytuacji gdy dziecko ważyło więcej niż 4,5 kg lub mniej niż 2,5 kg – wszystkie takie sytuacje ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Pierścionek cechuje się też pięknym designem, łatwo połączyć go w zestaw, bo gdy narodzi się więcej dzieci – pierścionki można łączyć i nosić po kilka na palcu.

Każdy z pięciu dostępnych modeli wykonujemy w jednym z trzech kolorów złota (żółtym, białym lub różowym) próby 585, do wyboru mamy 9 kamieni szlachetnych: brylant biały, brylant czarny, brylant o oryginalnym zabarwieniu „sól i pieprz”, brylant zielony, brylant różowy, brylant niebieski, szafir, rubin, turmalin różowy.

Każde zamówienie traktujemy bardzo indywidualnie, wszystkie szczegóły omawiamy z Państwem i projektujemy układ graweru, tak, żeby pierścionek stał się wyjątkową pamiątką – talizmanem, także dla Taty, Babci czy np. Córki. Zapraszamy do podzielenia się z nami Państwa pomysłami.

Nasza strona używa cookies.